Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

Fabrikamız

Fabrikamız

Sanayide tekniğine uygun, kaliteli ve zamanında boya uygulaması ihtiyacı ve talebi doğrultusunda KEMİPAZ 33 senelik tecrübesi ile 2012 yılında Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 18.000 m2 arazi üzerine kurulu 11.000 m2 kapalı alana sahip boya uygulama tesisini hizmete açmıştır. 2015 kurulan Kemipaz A.Ş. tamamen boya uygulamasına ağırlığını vermiştir.

 

Boya uygulama tesisinde Boya uygulamasının sağlıklı yapılabilmesi için uygun yüzey işlem yapılması gereği bilinci ile yaklaşık 1000 m2 alan yüzey işleme ayrılmıştır. 2007 yılından beri sürdürmüş olduğu Henkel yüzey işlem kimyasalları bayiliği tecrübesi ile elde ettiği tecrübe ve otomatik, yarı otomatik kumlama tesisleri ile şartnamelerde belirtilen yüzey işlem kalitelerini sağlamaktadır.

 

Tesis 20 ton'a kadar yatay düşey taşıma kapasitesi ile ağır sanayi boya uygulamaları için önemli bir kapasiteye sahiptir. Konveyör hattı ve fırınları ile adetli imalatlar için çok hızlı boya uygulaması yapabilmektedir.

 

KEMİPAZ A.Ş. uzmanlık isteyen zorlu iklim koşullarında kullanılacak yüksek performanslı boya uygulamalarını uluslararası projelere ve müşterilerine yapmaktadır. Boya uygulaması yapılan işlerin çok önemli bir bölümü yurt dışına gönderilmektedir. Uluslararası müşterilerin beklentisi doğrultusunda sunulan hizmetin kalitesi günden güne daha da artmaktadır.

KEMİPAZ her geçen gün uygulama alanında daha da tecrübelenerek sanayicilerimizin ihtiyaç duyduğu, zorlu ve uzmanlık gerektirdiği boya ve kaplama uygulamalarında kendini daha da geliştirerek sanayicimize desteğini arttırmayı amaçlamaktadır.

Makina Parkı Olarak;

- 150 m uzunluğunda astar, arakat, sonkat fırınlı konveyörlü yaş boyama hattı  - 1050x2550 mm ölçüsünde sac ve otomatik kumlama makinası,

- 30x6x6 m ölçüsünde manuel boyama kabin  ve fırını  - 30x6x6 m ölçüsünde yarı otomatik kumlama kabini  - 20x20x10 m ölçüsünde manuel kumlama kabini,

- 30x20x10 m ölçüsünde boya uygulama deposu  - 127x20x10 m ölçüsünde boya uygulama holleri

MİSYONUMUZ

KEMİPAZ END. SAN. Ve TİC. A.Ş. etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin teknik kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız, müşteri beklentilerini doğru algılayarak, analitik çözüm sunmayı, iletişim ve teknoloji bileşenlerini, müşterilerimiz için bir araya getirmeyi, müşterilerimizin beklentilerine en hızlı şekilde ve istediği kalitede cevap vermeyi, müşterinin algıladığı hizmetin değeri ile fiyatı arasında ekonomik ilişki kurarak müşterinin firmamız için değerini büyütmeyi hedefler.

 

VİZYONUMUZ

KEMİPAZ END. SAN. Ve TİC. A.Ş. müşteri odaklılık, güvenilirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize yeni teknolojileri sunarak proje, imalat ve mühendislik hizmetleri vermeyi, bireysel ve kurumsal gelişimi desteklemeyi ve sektöründe aranan bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.

 

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEM POLİTİKAMIZ

Toplum ve çevreye saygılı olarak çalışmak, insan ve çevre güvenliğine önem vererek bu bilinci korumak.

Yasal şartlara ve yönetmeliklere uyarak kalite, çevre yönetim ve iş sağlığı ve güvenliği sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek örnek bir kuruluş olmak.

Yaptığımız tüm faaliyetlerimizde doğal kaynakları korumak, kirliliğin önlenmesi ve çevreyi korumak.

Müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayacak çağdaş teknolojik üretim ve modernizasyonuyla yüksek standartlı ve kaliteli üretim yaparak verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü artırmak.

Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin sürekli gelişimini sağlamak, kalite, çevre ve İSG bilincini en üst düzeyde tutmak ve işyeri faliyetlerine katılımını en üst seviyede sağlamak.

 

KEMİPAZ ETİK DAVRANIŞ KURALLARI (CODE OF CONDUCT)

 Kemipaz firması, tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmektedir. Sosyal sorumluluk anlayışımızı ve bu konudaki önceliklerimizi toplum ve çevre için en iyi olanı dikkate alırız. İnsan haklarının ve çevrenin korunmasına yönelik faaliyetlerde öncü rol almaya özen gösteririz.

 

 Davranış Kuralları Belgesi, Kemipaz A.Ş.’nin kurumsal sosyal sorumluluk ilkelerini ve konunun Şirketimiz için önemi ve önceliği olduğunu vurgulamaktadır. Firmamız ticari başarının, etik değerlerin üzerine inşa edilmesi, insan ve doğaya saygı içinde olması gerektiği inancındadır.

 

Uygulama Alanlarımız

1. Yüksek Korozyon Dirençli Off-Shore Konteynırları

Boya Uygulamaları

2. Maden, Enerji Petrokimya Tesisleri ve Ekipmanları

Boya Uygulamaları

3. Enerji Nakil Hattı ve Telekomünikasyon Direkleri Galvaniz Üzeri Yüksek Korozyon Dirençli

Boya Uygulamaları

4. Marine Sınıfı

Boya Uygulamaları

5. Sanayi Tesisleri

Kimyasal Dirençli

Boya Uygulamaları

6. Savunma Sanayi

Boya Uygulamaları

7. Otomotiv Sektörü

Boya Uygulamaları

8. Poliüretan

Kaplama Uygulamaları

9. Yangın Koruma

Boya Uygulamaları

10. Zemin Epoksi

Uygulamaları

10. Metalizasyon

(Püskürtme Termal Kaplama)

Kalite Temin ve Kalite Kontrol

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com