Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

International Paint

1998 Senesi içerisinde Hollanda'nın dev kuruluşu AKZO-NOBEL ile birleşme kararı almış olup, bu iki dev firmanın birleşmesi ile birlikte Dünya'nın en büyük boya üreticilerinden biri olmuştur.

International Paint'in 2009 yılı verilerine göre; gemi, yat ve koruyucu sanayi boyalarında dünya genelinde pazar liderliğini sürdürmektedir.

Endüstri boyalar, alkid boyalar, akrilik boyalar, poliüretan boyaları, yüksek ısıya dayanıklı çinko silikat ve silikon boyalar, yüzey toleranslı tamir ve bakım amaçlı da kullanılabilen epoksi ve poliüretan boyalar, su bazlı boyalar (akrilik, epoksi ve çinko epoksiler) tank iç kaplama boyaları (yüksek katı maddeli, glass flake, solventsiz epoksi), düşük sıcaklıklarda kürlenebilen boyalar, selülozik yangına dayanıklı intumuscent boyalar, petrol ve türevleri (hidrokarbon) yangınlarına dayanıklı boyalar, renk ve parlaklığını uzun süre muhafaza edebilen "polysiloxane" teknolojisi ile üretilen boyalar.

Teknik Servis

Teknik servis departmanında bulunan SSPC, NACE ve FROSIO sertifikalı uzman kadro koruyucu kaplama sistemin tasarlanması ve uygulanması sırasında ilgili projeye hizmet vermektedirler.

Kemipaz

Kemipaz'ın Macunköy deposunda kurduğu tesis sayesinde her türlü son kat boyada (akrilik, epoksi, alkid, poliüretan esaslı vs...) istenilen her türlü rengi bilgisayar yardımı ile üretip çok kısa zaman içinde teslim edilebilmektedir.

International ile ilgili ürünler için tıklayınız...

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com