Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

Tamir Bakım Yapıştırıcıları (Loctite ve Teroson)

Henkel

Henkel, tüm dünyada, Laundry & Home Care ( Çamaşır ve Ev Bakımı), Beauty Care ve Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri) olmak üzere üç iş alanında lider marka ve teknolojileriyle faaliyet göstermektedir.

Henkel Dax-30 endeksiyle kayıtlı olup, şirketin merkezi Almanyan'nın, Düsseldorf kentindedir. Henkel tüm dünyada 120'den fazla ulustan yaklaşık 50.000 çalışanı ile gurur duymaktadır.

Yüzey İşlem Kimyasalları

Görünümü geliştirmek, yapışma dayanımını artırmak ve korozyona karşı direnç sağlamak için yüzey işleme, şekillendirme veya fonksiyonların değiştirilmesini yapabilen geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Henkel'in BONDERITE ürünleri, endüstriyel üretim pazarında rekabetçi avantajı yaratan en önde gelen üstün yüzey teknolojisi ve proses

çözümleridir.

Henkel'in LOCTİTE markası; yüksek performanslı mühendislik yapıştırıcıları, sızdırmazlık ve kaplama çözümlerinde güvenilen tercihtir. Henkel'in TEROSON markası, otomotiv gövdesinde, araç tamir bakım (VRM) uygulamalarında ve endüstriyel montaj uygulamalarında yapıştırma, sızdırmazlık, kaplama ve güçlendirme konularında önde giden markadır.

Endüstriyel Paketleme Yapıştırıcıları

Henkel'in sunduğu TECHNOMELT, müşterilerimizin üretim proseslerinde ve bitmiş ürünlerinde en iyi sonuçları elde etmek üzere tasarlanmış başlıca tercih edilen hotmelt yapıştırıcılarındandır. Henkel'in sunduğu AQUENCE, yenilikçi ve sürdürülebilir, su bazlı yapıştırıcı çözümleri markasıdır.

Henkel ile ilgili ürünler için tıklayınız...

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com