Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

Akzo Nobel Havacılık Boyaları

AkzoNobel Havacılık Kaplamaları, Ticari Havayolları, Genel Havacılık ve Askeri Havacılık pazarlarında ilgili boyaların üretim, geliştirme ve tedarikine dünya lideridir.

Eclipse, Alumigrip, Aerobase, Aerodur and Aviox gibi ürünler, yüksek kalitesi, dayanıklılık, performansı, kolay uygulaması ve maliyet avantajı ile ünlü ürünlerden sadece birkaçıdır.

Akzo Nobel, modern havacılık sektöründe kullanılan, su bazlı kaplamalar, baz kat/vernikli kat sistemler, yüksek katılı/düşük VOC’li kaplamalar, soyulabilir kaplamalar ve özel efektli kaplamalar kadar kromsuz kaplamaların da yaratıcısı olarak bir çok kaplama teknolojisinin liderliğini yapmış ve geliştirmiştir.

 

 

Akzo Nobel Havacılık Boyaları ile ilgili ürünler için tıklayınız...

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com