Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

Haberler

Metalizasyon (Püskürtme Termal Kaplama)

Kemipaz, savunma ve ağır sanayinin ihtiyacı doğrultusunda püskürtme termal kaplama (metalizaston) uygulamasına Ağustos 2016 itibariyle başlamıştır.

 

Metalizasyon Nedir?

 

Çok iyi şekilde temizlenmiş çelik malzemenin yüzeylerine korozyona karşı çinko, alüminyum veya bunların alaşımlarının eritilerek, pülverize edilmesiyle kaplanmasına Metalizasyon denir.

 

Metalizasyon, kaplama malzemesinin ısıtılarak eritilmesiyle kaplama için hazırlanmış olan yüzeye gaz akışı ile iletilmesi ile yapılan kaplamanın, kaplama malzemesi veya alaşımı ve gerekli kaplama kalınlığı proje performans kriterine ve şartnamesine göre oluşturulmalıdır.

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com