Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

Gvs Rpb Global

Dünya’nın önde gelen mikrofiltrasyon ürünleri üreticisi olan GVS Filter Technology grubu, bünyesinde kişisel korunma ürünleri, Laboratuvar ürünleri, Sağlık grubu, otomotiv, Genel Endüstri ürünlerinin yanı sıra dayanıklı tüketim ürünlerini de barındırmaktadır.

 

Grup merkezi yönetimi, Bologna / İtalya’da olmak üzere, dünya üzerinde 15 farklı lokasyondaki üretim tesisleri ile Almanya, Fransa, İspanya, Arjantin, Rusya, Hindistan, Kore, Japonya ve Türkiye gibi 26 farklı lokasyonda bulunan ofisleri sayesinde global hizmet vermektedir.

Gvs-Rpb Türkiye

Grubun sürekli büyüme politikası çerçevesinde, GVS S.P.A’nın %100 iştirakı olan GVS Filtre Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş. Eylül 2017 itibari ile Türkiye’de faaliyete geçmiştir.

Solunum Koruma

Elipse marka yüz maskeleri GVS tarafından İngiltere'de tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş olup, maske tasarımında büyük bir gelişimi ortaya koymaktadır. Sınıfında pazardaki en hafif ürünlerden biri olan bu maskelerin sahip olduğu ergonomik şekil sayesinde , kullanan kişilere maksimum görüş alanı sunarken, koruyucu gözlükler,baretler ve gürültüden korunma ürünleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir ve filtre değiştirebilme imkanı maskenin genel kullanım ömrünü uzatır.

Gvs Rpb Motorlu ve Hava Beslemeli Solunum Sistemleri

Fabrikalarınızda kumlamacı,kaynakçı,taşlamacı ve boyacı personelinizin zararlı gazlardan,partikül ve zararlı bileşenlerden etkilenmeden çalışma performansı ve konforunu arttıran sistemlerdir. Bu motorlu ve hava beslemeli sistemler sayesinde personelinizi en üst seviyede korumuş olacaksınız.

GVS VE RPB ÜRÜNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com