Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

Polikor

Polikor Boya ve Kimya Sanayii Ticaret A.Ş. doymamış polyester reçineleri, oto onarım amaçlı polyester macunlar ve çeşitli polyester ürünlerinin üretimine 1993 yılında başlamıştır. Polikor sürekli gelişimi, yurtiçi ve yurtdışı yoğun ürün talebini karşılamak ve modern üretim tekniklerini kullanmak amacıyla 8.000m2 si kapalı olmak üzere toplam 30.000m2 alana sahip fabrikasında; yıllık 30.000 ton’un üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 220m2 kapalı alana sahip ARGE laboratuvarlarında, uzman ekipleri ile birlikte teknolojik yenilikleri son hızla takip etmektedir.

İzolasyon-Macun ve Astar Grupları

Polikor markası ile özellikle macun grubunda yüksek çeşitlilik ve geniş pazar payı ile sektöründe lider konumdadır.

İzolasyon-Macun ve Astar Grupları

Oto Tamir Boyaları ve Endüstriyel Sanayi kuruluşlarında Polikor Firması’nın Ankara bölgesi ana bayisi olup, Ankara pazarında geniş satış, lojistik ve teknik servis organizasyon yapısıyla tüketiciye ulaşmaktadır.

POLİKOR ile ilgili ürünler için tıklayınız...

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com