Anasayfa

KVKK

Hakkımızda

Fabrikamız

Ürünlerimiz

Boya Bilgisi

Bayiliklerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

+90 312 397 81 62 (pbx)

Online Alışveriş

kemipaz@kemipaz.com.tr

3M

3M, Her türden sektör ve iş gücü ortamında çalışan işçilerin sağlığını ve iş güvenliğini koruma konusunda kararlıdır. Bu kararlılıkla çalışanlarınızın iş güvenliğini ve sağlığını koruma altında tutabilmek için 3M her gün birçok yeniliğe adım atmaktadır.

Otomotiv Ürünleri

İtibarınız faaliyetlerinizin devamlılığını sağlar ve sizi rakiplerinizden ayırır. 3M Araç tasarımı, üretimi ve onarımının en ince noktalarını bilmektedir. Bu bilgiler ışığında geliştirdiği etkili finisaj ürünleri ile sektörün öncülerindendir.

Fiber Diskler, Kesme, Taşlama Taşları ve İş Güvenliği Malzemeleri

3M Yüksek performans fiber diskler, kesme ve taşlama taşları en zorlu uygulamaların ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanıp üretilmektedir.

3M başınızdan, gözlere, işitme ve solunum sistemine kadar koruyucu ekipmanlarıyla, çalışanların uyumluluğu arttırmalarına yardımcı olurken konforu iyileştiren güvenlik çözümleri sunar.

3M ile ilgili ürünler için tıklayınız...

Hakkımızda

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

 

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bayiliklerimiz

İletişim

kemipaz@kemipaz.com.tr

+90 312 397 81 62 (pbx)

+90 312 397 81 63

İstanbul yolu 5. Km Macun

Mahallesi Serpmeleri 147 / 8

Macunköy - Yenimahalle / ANKARA

Projelerimiz

© 2020, Kemipaz Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.

www.assreklam.com